Horon Ekibi Kiralama

Horon Ekibi Kiralama Fiyatları

Horon Ekibi Kiralama

Horon Ekibi Kiralama

Horon Ekibi Kiralama – Yöresel Halk Oyunlarından Karadeniz Yöresinden Horon Ekibi Gösterileri ile düğün organizasyonu, nişan organizasyonu, sünnet düğünleri ve açılış organizasyonlarına renk katabilirsiniz. Karadeniz’in hırçınlığı ve coşkusunun Karadeniz insanına yansıması olan horon bu coşkuya adeta eşlik eder. son derece hızlı ve hareketli oyunlar arasındadır.

folklor ekibi gösterisi ile okul şenlikleri

Karadeniz Halk Oyunları Grubu

Horon Ekibi Gösterilerini Otantik Kıyafetler ve yöresel kıyafetlerle en orijinal haliyle sizlere sunmaktayız. ister kemençe ve tulumla, ister cd ve kayıttan çalınan horon müziği ile sizlere gösteriler sunabiliriz.

Horon ekipleri minimum 4 kişiden başlar, 20 kişiye kadar devam eder. horon, geçmişin izlerini taşır, elden ele, gönülden gönüle hep yeni nesillere aktarılmaya devam eder. Horon bir sevdadır, aşktır Karadeniz’in ruhunu yansıtır. bizler bu mirası gelecek nesillere aktarmak için yıllardır çalışıyoruz.

horon ekibi gösteri organizasyonu

Kiralık Horon Ekibi Fiyatları

Hırçınlığı ile ünlü Karadeniz’in, hırçın bir geleneksel halk dansıdır horon. Genelde kemençe, tulum ve davul eşliğinde oynanan horon Karadeniz’den tüm ülkemize yayılmış ve çok sevilen bir dans halini almıştır. Çok hızlı müzik temposuyla ve oldukça hareketli bir şekilde ayak oyunları ile oynanan horon, özellikle düğünlerde, asker uğurlamalarında ve kır şenliklerinde ısrarla talep edilen bir oyun türüdür.

Halk ekibi kiralama ile o güzel ve insanın kanını coşturan Karadeniz müzikleri eşliğinde, seyredenlerin de kendini içine atmak isteyeceği horon dansları başlayacaktır. Horon oyunları o denli hareketli ve o kadar sıcaktır ki, bu oyunun inceliklerini bilmeyenler tarafından bile severek yapılmaya çalışılmaktadır.

Bununla beraber profesyonel olarak horon oynayanların, bir etkinlikte seyredilmesi sonrasında, horonun güzelliği ve ayrıcalığı daha net bir biçimde ortaya çıkmaktadır. Profesyonel ekipler, bir de profesyonel çalgı sanatçıları ile sahneye çıktıklarında tadına doyum olmaz görüntüler ortaya çıkmakta ve herkes tarafından çok beğenilmektedir.

horon ekibi

Horon Ekibi Gösterileri

Organizasyon sektörünün önde gelen ve liderlerinden biri olan firmamız tarafından da horon ekibi kiralama hizmeti profesyonel dansçılarımız ile uygun fiyat avantajı ile sunulmaktadır.

Horon ekiplerimizce, talebiniz sonrasında, yöresel kıyafetleri ve orijinal saz aletleri ile birlikte, dilediğiniz her tür organizasyonda kitleleri coşturan görsel bir şov sergilemektedirler. Horon ekiplerimiz bu işin uzun yıllar eğitimini almış ve horonun inceliklerini bilen kişiler olduklarından, hiç bilmeyenleri bile horona kolayca katabilmektedirler.

Horon ekibi gösterisi hizmetimiz bugüne değin birçok faaliyet için yapılmış olup organizasyonu düzenleyenler tarafından sürekli olarak olumlu yorumlar ile değerlendirilmişlerdir. Ekibimiz sürekli olarak antrenmanlı ve bu sayede de sahnede oldukça uyumludurlar. Sizler de uygun fiyatlar ile memnuniyet garantili horon ekibi kiralama hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız lütfen bizi arayınız.

Horon Ekibi Gösterisi Ve Horon Ekibi Fiyatları İçin . 0532 692 98 48