halk oyunu gösterisi

Halk Oyunları Referansları

İstanbul Halk Oyunu Referansları

Halk Oyunları Referansları

Halk Oyunları Referansları Ve Tüm Bölge Ekiplerimiz Programlarımıza Bakabilirsiniz.

●KASTAMONULULAR DERNEKLER FEDERASYONUN ABDİ İPEKÇİ’DE DÜZENLEDİĞİ HALK OYUNLARI GÖSTERİSİNDE EKİBİMİZLE YER ALDIK.

●HAYAT HASTANESİ AÇILIŞ ORGANİZASYONUNDA HALK OYUNLARI GRUBU İLE İKİTELLİ’DE AÇILIŞTA GÖSTERİSİ GERÇEKLEŞTİRDİK.

●İSTANBUL İLÇE BELEDİYELERİNDEN FATİH BELEDİYESİ VE ÜMRANİYE BELEDİYESİ RAMAZAN PROGRAMLARINDA HALK OYUNLARI GÖSTERİLERİNDE ÜLKEMİZİN TÜM YÖRELERİNDEN OYUNLAR SERGİLEDİK.

●ANADOLU’DA ÖZEL VAKIF VE DERNEKLERİN ÖZEL GÜN VE GECE PROGRAMLARINDA FOLKLOR EKİPLERİMİZ VE HALK OYUNLARI EKİPLERİMİZDE SAHNE ALDIK.

●RAMMAR MARKETLERİNİN DÜKKANININ AÇILIŞINDA HALK OYUNU GRUBUMUZ GÖSTERİLERİYLE AÇILIŞTA YER ALDIK.

●FLORYA SOSYAL TESİSLERİNDE HAVUZLU BAHÇE, İDEAL SALON VE KIR BAHÇESİ SALONLARINDA DÜĞÜN ORGANİZASYONU VE SÜNNET ORGANİZASYONLARINDA HALK OYUNU GÖSTERİLERİMİZ İLE GELEN MİSAFİRLERE GÜZEL ANLAR YAŞATTIK.

●EMİNÖNÜ CANKURTARAN SOSYAL TESİSLERİNDE SANAYİCİ MEHMET BEYİN OĞLUNUN DÜĞÜNÜNDE FOLKLOR GRUBUMUZLA SAHNE ALDIK.

●İSTANBUL WOW OTEL’DE ULAŞIM VE TAŞIMACILIK ZİRVESİNDE KONUŞMACILARDAN ÖNCE İSTANBUL HALK OYUNLARI GRUBU SAHNE ALDI.Halk Oyunları Referansları

●ARAP DÜNYASI VE TÜRK DÜNYASI KARDEŞLİK FORUMUNDA RULMAN OTEL İKİTELLİ’DE HALK OYUNLARI GRUBUMUZ GÖSTERİSİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

●BALTALİMANI POLİS EVİNDE YİNE DÜĞÜN ORGANİZASYONUNDA HORON EKİBİMİZ VE ERZURUM BAR EKİBİMİZ SAHNE ALDI.

●İSTANBUL VE ANADOLU’NUN SEÇKİN SALONLARINDA KATILDIĞIMIZ DÜĞÜN PROGRAMLARINDA HALK OYUNLARI GÖSTERİLERİ YAPTIK.

●AVRUPA GÜREŞ ŞAMPİYONASI’NDA ŞAMPİYONANIN BAŞLANGIÇ SEROMONİSİNDE İSTANBUL HALK OYUNLARI GRUBUMUZ HALK DANSLARI GÖSTERİSİ SUNDUK.

●BY OTEL DÜĞÜN ORGANİZASYONUNDA FOLKLOR EKİBİ GÖSTERİSİ İLE GELEN MİSAFİRLERE UNUTULMAZ ANLAR YAŞATTIK. HORON, HALAY VE HARMANDALI OYUNLARINI OYNADIK.

●POLAT RÖNASANS OTEL’DE METİN GIDA’NIN BAYİ TOPLANTISINDA GELEN MİSAFİRLERE YURDUN DÖRTBİR YANINDAN YÖRESEL HALK OYUNLARI SUNDUK.

●CEVAHİR OTEL DÜĞÜN PROGRAMLARI VE NİŞAN ORGANİZASYONLARINDA HALAY EKİBİ VE HORON EKİPLERİMİZLE MUHTEŞEM SUNUMLAR YAPTIK. ÇAYDA ÇIRA, ROMAN HAVASI, MİSKET VE ZEYBEK OYUNLARINI OYNADIK.

●ERESİN TOPKAPI OTEL’DE DÜĞÜN ORGANİZASYONU VE SÜNNET ORGANİZASYONLARINDA FOLKLOR EKİBİ GÖSTERİSİ İLE TÜM YÖRELERDEN POTPORİ OYUNLAR OYNADIK.

●GÜNEY KORE KONSOLOSLUĞUNUN KORE GAZİLERİ İÇİN GERÇEKLEŞTİRDİĞİ ETKİNLİKTE GELEN MİSAFİRLERE TÜM YÖRELERDEN ÖRNEKLER SUNDUĞUMUZ HALK OYUNU GÖSTERİSİ İLE MİSAFİRLERİ BÜYÜLEDİK.

DAHA NİCE SAYAMADIĞIMIZ ORGANİZASYONLARDA, İSTANBUL HALK OYUNLARI GRUBUNUNU ÖZELLİKLE TERCİH EDEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir