kiralık halk oyunu grupları

Halk Oyunları Gösterisi

Düğün Ve Nişan Organizasyonu halk oyunu gösterisi

Halk Oyunları Gösterisi, 15 yıldan beridir yaptığımız halk oyunu gösterileri ile gittiğimiz her organizasyonda iz bıraktık. bizleri ilgiyle izleyen ve teşekkürlerini bildiren tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. doğudan batıya, güneyden kuzeye birçok bölgeden binlerce programa dahil olduk.

Kafkas halk oyunları, roman halk dansları, zeybek halk oyunu, horon ekibi gösterisi ile sizlere özel organizasyonlar yapıyoruz. size ve dostlarınıza en mükemmel programları yapıyoruz. yöresel halk oyunları Anadolu’nun kültürünü, geleneğini, yaşam biçimini, örf ve adetini ortaya koyan oyunlardır.

geçmişten günümüze gelen tarihi bir yolculuktur halk oyunları. bu mirası gelecek nesillere aktarmak için çıktığımız bu yolda gönüllere hitap ettik ve kalplere girdik.

Halk Oyunları Gösterisi

horon ekibi  folklor ekibi

Düğün Organizasyonunda Folklor Ekibi Kiralama

Özellikle horon ekibi, halay ekibi kiralama, zeybek ekibi oyunları ve kafkas halk oyunları ile göz dolduran ekiplerimizi sizlerde özel organizasyonlarınıza çağırabilirsiniz. Bervaze sosyal tesisleri, Florya sosyal tesisleri, Paşa Garden Davet, fatih sosyal tesisleri gibi mekanlarda sıkça programlar yapmaktayız.

ayrıca kaşık oyunları gösterisi ve halay ekibi kiralama için bizden yardım alabilirsiniz. biz bu işi yıllardır yapıyoruz. folklor ekiplerimiz uzman profesyonellerdir. yıllardır bu işe gönül vermiş halk oyunu hocaları ve oyuncularla sizler en muhteşem yöresel halk oyunları gösterilerini sunmaya devam ediyoruz.

 

efeler Halk Oyunları Gösterisi

Düğün Cemiyeti ve Sünnet Düğünlerinde Halk Oyunu grubu Ve Folklor Ekibi Kiralamak İstiyorsanız Bize Ulaşın.

“Halk Oyunları Gösterisi” için 4 yorum

 1. Öncelikle iyi çalışmalar dilerim, 1 temmuz 2018 de ümraniye semtinde düğünüm var ve bunun için horon ve halay ekibi kiralamak istiyorum. Fiyat ve detaylı bilgi almam mümkün müdür ?

 2. Merhaba

  15 temmuzda dugunumde zeybek ekıbıyle bırlıkte zeybek oynamak ıstıyorum
  ama bununla ılgılı herhangı bır yardımınız olabılıyor mu?

  Yada sadece zeybek grubu kiralamak nasıl olur fıyatıyla bırlıkte bunun
  hakkında bılgı alabılırmıyım? rıca etsem.

 3. Sünnet düğünümüz için folklor ekibini düşünüyoruz. bununla alakalı dönüş yapmanızı rica ediyorum.

 4. merhaba iyi çalışmalar, ben düğünümde 6 kişilik horon ekibi gösterisi istemekteyim. bu gösterinin bize fiyatı ne olur?
  ayrıca zeybek ekibi kiralama fiyatı nedir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir