Hakkımızda

İstanbul Halk Oyunları Grubu Hakkında

Halk Oyunları Hakkında, Türk Halk Oyunları çeşitlilik ve kapsam bakımından dünyada en dikkat çeken folklorik olgulardan birisidir. Şu kadar ki, Türk Halk Oyunları derlemeleri hala bitirilememiştir. Fakat çalışmalar devam etmektedir.

İstanbul halk oyunları Grubu olarak 2000 yılında çıktığımız bu yolda nice programlar, organizasyonlar ve diğer açılışlar da karşılamalar da halk oyunları gruplarımızla görev aldık bu işe yürekten gönülden emek veren çok değerli çalışanlarımız ve değerli hocalarımız da Halk oyunlarını inanmış ve bu değerleri geçmişten günümüze ulaştırma adına bu iş için gecesini gündüzüne katan değerli arkadaşlarımızla 16 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz. ülkemizdeki tüm yöreler, tüm oyunlar ekiplerimiz tarafından sahnelenmektedir.memnun olacaksınız

horon ekipleri, halay ekipleri, çayda Çıra ekibi, bar ekibi, Trakya yöresinden roman havası, ege yöresinden zeybek halk oyunları gösterileri sunmaktayız.

siz isteyin biz Halk oyunlarını organizasyonlarınızda oynayalım artık organizasyon deyince bu özel günde farklı bir şeyler aranmakta organizasyonları daha değerli kılmak daha çekici programlarla gönüllerde hoş bir esinti bırakmak için İstanbul halk Oyunları grubumuzu tercih edebilirsiniz.

size deneyimli ve uzman Kadromuzla hizmet etmekten onur duyarız. İstanbul Halk Oyunları grubumuz için bize ulaşın.

halk oyunu yörelerİstanbul Halk Oyunları Grubu. Kaliteli Hizmet Ve Müşteri Memnuniyeti.

16 yıldan Beri Halk Oyunlarının Daha Geniş Kitlelere Ulaşmasını Sağlamayı Görev Edinmiş Ve Halk Oyunlarına Gönül Vermiş Arkadaşlarımızla Kurduğumuz Anadolu Halk Oyunları Grubumuzla Türkiye’nin Birçok Yerinde çok Önemli Programlara İmza Attık.

Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz düğün organizasyonu, nişan organizasyonu, şirket ve kurumsal organizasyonlar, sünnet organizasyonu, açılış organizasyonu ve fuar organizasyonu gibi aklınıza gelebilecek tüm organizasyon İşlerinizde Halk Oyunları Grubumuzla hizmetinizdeyiz.

İstanbul Folklor Ekibi ile horon ekibi, halay ekibi, Kafkas ekibi ve zeybek ekibi gösterisi ile sizlere en özel programları sunuyoruz.