horon ekibi gösterisi

Düğünlerde Halk Oyunları Gösterisi

Düğün Organizasyonunda Halk Oyunları Grubu

Düğünlerde Halk Oyunları Gösterisi ve nişan organizasyonlarında İstanbul halk oyunları grubu olarak sahne almaya devam ediyoruz. wow otel yeşilköy’de yaptığımız düğün organizasyonunda halk oyunları grubumuzla 7 bölgeden 7 oyun formatında; Kafkas ekibi fiyatları, roman, çayda çıra, zeybek ekibi kiralama, horon  grubu ve kaşık oyunları ile gelen seçkin misafirlere unutulmaz anlar ve görsel bir şölen yaşattık. bizi tercih eden düğün sahibi sanayici cemil bey’e teşekkür ediyoruz.

halk oyunu gösterisi halk oyunları grubu Düğünlerde Halk Oyunları Gösterisi

Düğünlerde Halk Oyunları Gösterisi

istanbul halk oyunları olarak tüm yöreler ve halk dansları ekiplerimiz tarafından sergilenmeye devam ediyor. halk oyunları gösterisi uzman ve profesyonel ekipler tarafından yapıldığında görsel bir şölen ve bir şova dönüşür, gelen misafirler yerlerinde oturamazlar.

İstanbul halk oyunları ekibi olarak kendi sunduğumuz gösteri bittikten sonra isteyen misafirleri de sahneye davet ederek onlarla oyunlar oynuyoruz. folklor ekibi gösterilerimiz İstanbul’un tüm ilçeleri ve çevre illerde devam ediyor. yöresel halk oyunları Anadolu kültürünün vazgeçilmez eğlence enstrümanları olarak yüz yıllardır her düğünde ve sünnette kullanılmaktadır.

organizasyon ve programlara renk katan halk oyunlarımız sizlere ve dostlarına güzellik katacaktır. oyunlarımızı otantik ve yöresel kostümlerle sizlere sunulmaktadır. ayrıca oyunlarımız davul zurna ekibi ile veya kemençe ekibi ile sizlere sunum yapmaktayız. tecrübe ve kalitenin adresi olan İstanbul halk oyunları grubu ile sizlere eğlenceli programları yapıyoruz.

halk dansları ve Yöresel folklor ekibi gösterileri için bize ulaşın.

0532 692 98 48

“Düğünlerde Halk Oyunları Gösterisi” için 3 yorum

 1. Merhabalar ,

  Max 6-8 kişilik folklor/dans ekibi gerekiyor. 1-2 ekimde çinde gerçekleştirilecek festival içinde sahne alınacak… Tüm konaklama vize ücretleri uçak biletleri tarafımızdan karşılanacaktır. Ekip kafkas vs farklı danslarda edebiliyor olması lazım 🙂 Var ise CV lerini rica ederim..

  iyi Çalışmalar,
  Engin Ali AKÇEL

 2. Merhaba,

  15’Eylüldeki düğünümüz için 2 oyunluk zeybek ekibine(3/4kişi) ihtiyaç duyuyoruz.
  Yardımcı olabilir misiniz?

  İyi çalışmalar.
  Ahmet Efe

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir